بهترین و بزرگترین مرکز دانلود و خرید وفروش پروژه های پایان نامه دانشجویی و تحقیقات آماده و کارآموزی به صورت حرفه ای فایل های آموزشی و فایل های پاورپوینت
آخرین محصولات فروشگاه
محبوبترین محصولات
فروشگاه فروشگاه بزرگ علم فایل فروشگاه خرید و فروش مقاله و تحقیق

اطلاعیه فروشگاه

در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.ضمنا برای اینکه راحت تر محصول مورد نظرتون رو پیدا کنید از قسمت (جستجوی محصولات) بالای صفحه استفاده کنید. با تشکر

دانلود مقاله کامل در مورد تعارض و مذاكره

دانلود مقاله کامل در مورد تعارض و مذاكره

لينک پرداخت و دانلود *پايين مطلب*
فرمت فايل:Word (قابل ويرايش و آماده پرينت)
تعداد صفحه: 42
فهرست و توضیحات:

تعارض و مذاكره

تعريف تعارض

تحولات در انديشه تعارض

ديدگاه سنتي

ديدگاه روابط انساني

ديدگاه تعامل گرا

فرآيند تعارض

مرحله 1: مخالفت بالقوه يا ناسازگاري

مرحله 2: شناخت و شخصي كردن

مرحله 3: مقاصد

مرحله 4: رفتار

مرحله 5: نتايج

مذاكره

استراتژي‌هاي چانه زني

فرآيند مذاكره

تفاوت‌هاي فردي در مذاكره

نتيجه گيري براي استفاده مديران‌

منابع:

 

تعارض و مذاكره

گفته شده است كه تعارض موضوعي است كه فكر انسان ها را بيش از هر چيز ديگر ـ به استثناي خدا و عشق ـ به خود مشغول داشته است. اما منظور ما از واژة تعارض چيست؟

تعريف تعارض

هيچ نوع كمبودي در مورد تعريف تعارض وجود ندارد. علي‌رغم معاني گوناگوني كه اين اصطلاح به خود اختصاص داده است، اساس اغلب تعاريف را چند مضمون مشترك تشكيل مي‌دهند. نخست اين كه بايد طرف‌هاي تعارض آن را ادراك كنند: يعني اگر هيچ كس از وجود تعارضي آگاه نباشد، توافق عمومي بر اين است كه تعارضي وجود ندارد. دو ويژگي ديگر كه در كلية تعاريف مشترك هستند، عبارتند از: وجود مخالفت يا ناسازگاري و نيز نوعي تعامل.

پس ما مي‌توانيم تعارض را به صورت فرايندي تعريف كنيم كه هنگامي آغاز مي‌شود كه يكي از طرف‌ها چنين احساس كند كه طرف ديگر بر چيزي كه براي طرف نخست اهميت دارد، تاثيري منفي باقي مي‌گذارد يا در شرف آن است كه چنين كند. اين تعريف تعمدا وسيع ارائه شده است. اين تعريف هم چنين از اصطلاح فرايند استفاده كرده است كه نشان دهد نبايد به تعارض به عنوان يك رويداد مجزا نگريست، بلكه بايد آن را رويدادي با علل، انگيزش‌ها و مقاصد و نيات دانست. اين تعريف توضيح دهندة اين نكته در هر گونه فعاليت جاري به هنگامي است كه يك تعامل، متحول» و يه تعارض ميان طرف هاي تعامل تبديل مي‌شود. اين تعريف در برگيرندة طيف گسترده اي از تعارضات است كه افراد در سازمان‌ها تجربه مي‌كنند: ناسازگاري اهداف، تفاوت در تفسير حقايق، بروز اختلاف نظر براساس انتظارات رفتاري، و نظاير آنها. تعريف ما هم چنين به قدري انعطاف‌پذير است كه طيف كاملي از سطوح تعارض، اعمال آشكار و خشونت آميز تا اشكال ظريف‌تر مخالفت و اختلاف نظر را در بر مي‌گيرد.

 

اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 9,600 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
46_634826_4901.zip33k





نظرسنجی
قیمت های محصولات فروشگاه را چگونه میبینید؟
filesell filesell